Easter

Witajcie :)

Ostatnio w moim życiu bardzo dużo się dzieje i niestety kosztuje mnie to sporo czasu i sił, a co za tym idzie, niestety nie zawsze udaje mi się znaleźć chwilę, aby tutaj zajrzeć. Myślę, że każdy ma czasem swoje gorsze dni, także nie jest to z pewnością nic niezwykłego, trzeba być dobrej myśli. Teraz wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne, więc nie jestem aż tak zabiegana i stwierdziłam, iż muszę wynagrodzić Wam moją nieobecność. 


Zapewne obecnie w Waszych domach trwają przygotowania do niedzielnego śniadania, a pomieszczenia przyozdobione są różnego rodzaju kwiatami czy też kolorowymi pisankami. W moim pokoju aż czuć wiosnę, a to wszystko dzięki sztucznym roślinom, które ostatnio udało mi się kupić i dekoracjom z bibuły zrobionym samodzielnie. Jedyną rzeczą, która z Wielkanocą ma niewiele wspólnego, jest śnieg, który jeszcze dzisiejszego poranka padał z nieba, sprawiając, że zaczęłam się zastanawiać, jakie właściwie święta będziemy obchodzić... No ale cóż, czasem pogoda bywa dosyć nieprzewidywalna. Czeka mnie jeszcze sporo pracy, więc niestety muszę się powoli z Wami żegnać, jednak życzę Wam wesołych, radosnych świąt, spędzonych w gronie rodziny oraz dużo słońca i uśmiechu :)


 Jak Wasze przygotowania do świąt? Podobają Wam się kokardki, które wykonałam samodzielnie?

Z powodu zbyt małej liczby zgłoszeń, konkurs niestety zostaje odwołany. Bardzo mi przykro z tego powodu, ale jeśli osoby, które się zgłosiły, chcą, abym pomogła im przy wykonaniu nagłówka lub designu, proszę o kontakt mail'owy.