Photography #1

Hej ♥

Postanowiłam, że dzisiaj podzieję się z Wami zdjęciami, które wykonałam w ostatnim czasie. Fotografią zaczęłam się interesować w sumie całkiem niedawno, ale teraz robienie zdjęć stało się częścią mojego życia. Uwielbiam fotografować innych i chcę, aby moja przyszłość chociaż w niewielkim stopniu była z tym związana. Kilka dni temu temu po raz pierwszy robiłam zdjęcia makro i muszę przyznać, że bardzo mnie to zainteresowało i będę starała się, aby z każdą fotografią było co raz lepiej. Kiedyś zawsze odwracałam się kiedy ktoś chciał zrobić mi zdjęcie, a teraz to lubię. Nie lubiłam sama fotografować, a obecnie jest to jedna z moich pasji. Kto by pomyślał, że to może się tak szybko zmieniać? Zapraszam do oglądania moich zdjęć, dajcie mi znać co o nich myślicie.Chcecie więcej "zdjęciowych" postów?

Before I die

Hejo :)

Jak już pewnie się domyślacie - zrobię dzisiaj TAG "Before I die". Myślę, że dzięki temu będziecie mieli szansę dowiedzieć się, co takiego chciałabym zrobić lub osiągnąć, abym była zadowolona ze swojego życia. W przyszłości postaram się zrealizować jak najwięcej z pośród tych postanowień i mam nadzieję, że mi się to uda.


 Od zawsze marzyłam o ładnie udekorowanym pokoju, pełnym dodatków, zdjęć i światełek.

 Bardzo chcę zostać profesjonalnym fotografem, bo uwielbiam fotografować innych i  przyrodę.

 Marzę o znalezieniu prawdziwej przyjaciółki lub przyjaciela, bo takiej osoby brakuje mi od zawsze.

 W przyszłości chciałabym zrobić sobie mały tatuaż, np. z cytatem, który będzie dla mnie dużo znaczył.

 Chciałabym, aby inni mogli chociaż w małym stopniu brać ze mnie przykład.

 Projektowanie ubrań interesowało mnie od zawsze i jednym z moich marzeń jest posiadanie własnej kolekcji ubraniowej.

 Uwielbiam projektować i chętnie zamieszkałabym w domu, którego projekt zrobiłam sama.

 Muszę nauczyć się, aby akceptować rzeczy, których nie mogę zmienić.


Na pointach tańczyć potrafię, ale chciałabym potrafić robić to jeszcze lepiej.

Chciałabym znaleźć miłość swojego życia i zostać z tą osobą już na zawsze.


______________________________________________________________
Dziękuję za 21 komentarzy pod ostatnim postem, to bardzo dużo dla mnie znaczy.
A co Wy chcielibyście zrobić lub osiągnąć przed śmiercią?

Time waits for no one

Hejo!

Tym razem pisze do Was 14-letnia Ellie. Jak już pewnie wiecie lub się domyślacie - dzisiaj mam urodziny (15.02). Jakie to uczucie być o rok starszą? Nic nadzwyczajnego, bo dalej jestem sobą, zmieniła się tylko jedna cyferka w moim wieku. Niedługo zjawią się u mnie goście i mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić i każdy będzie miło wspominał moje przyjęcie urodzinowe. Niestety w czwartek wieczorem przeziębienie do mnie powróciło, ale przybrało na szczęście (o ile można to nazwać szczęściem) tylko formę kataru. Oby szybko mi przeszło, bo urodziny z katarem to chyba nie najlepsze  połączenie. Pamiętam również o zdjęciach, które miałam Wam pokazać, abyście mogli zobaczyć jak się zmieniłam. Zobaczycie po jednym zdjęciu z każdego roku (2000-2013) i dwa z 2014. Zapraszam do oglądania.
Które zdjęcia najbardziej Wam się podobają? Dajcie mi znać w komentarzu. Ja lubię najbardziej te z 2003, 2005, 2007 i 2009. Właściwie, to podobają mi się wszystkie, które znajdują się po prawej stronie.

Czego nauczyłam się w ciągu tego roku?

Nie należy ufać innym od razu. Najpierw trzeba ich dobrze poznać.

Już wiem kogo mogę uznać za prawdziwego przyjaciela.

Jeśli czegoś bardzo się chce, to trzeba uparcie dążyć do celu, bo "nie ma rzeczy niemożliwych".

Nie należy przejmować się osobami, które obgadują nas za plecami. One są za naszymi plecami z jakiegoś powodu. Jeśli nie są w stanie powiedzieć tego wszystkiego w twarz, to nie trzeba zawracać sobie nimi głowy.

Wiem, ze nie ma gorszych i lepszych albo brzydszych lub ładniejszych. Wszyscy są równi i każdy zasługuje na szacunek i akceptację.

Żegnam się z Wami i idę przygotować się na przyjazd gości. Do zobaczenia niebawem :) 

Sick

Hej ♥

Jak pewnie domyślacie się po tytule, jestem przeziębiona. To nic poważnego, ale zostałam dzisiaj w domu i odpoczywam, słuchając muzyki. Moje ferie właśnie się skończyły i "dzięki" mojemu przeziębieniu zyskałam dodatkowy dzień "urlopu". Nie chcę mi się wracać do szkoły - chyba tak jak większości z Was. Wiem, że będzie brakować mi wolnego czasu i będę musiała się dużo uczyć. Jednak jest, coś co sprawia, że pomimo zakończonych ferii wywołuje mój uśmiech na twarzy - są to moje zbliżające się urodziny. Już w tą sobotę (15.02) skończę 14 lat! Mam w planach zorganizowanie niewielkiego przyjęcia dla znajomych i przyjaciół. Mam nadzieję, że miło spędzimy czas i będziemy się świetnie bawić. Nie wykluczone, że powstanie jakaś dokumentacja w postaci zdjęć lub filmu. W dniu urodzin opublikuję specjalny post, w którym będziecie mogli zobaczyć jak zmieniłam się przez te 14 lat. Ja, kiedy codziennie spoglądam w lustro, nie zauważam w swoim wyglądzie żadnych zmian, ale na zdjęciach na pewno będzie widać różnice. Zastanowię się również nad tym, czego nauczyłam się przez ostatni rok. Jeśli macie teraz ferie - miłego odpoczynku, a jeśli nie, to życzę Wam miłej nauki, braku sprawdzianów, odpowiedzi i kartkówek. Do zobaczenia niedługo :)
Kokardka została zrobiona przeze mnie dzisiaj, jeśli chcecie zobaczyć, jak taką zrobić, dajcie znać w komentarzu.

New design - competition

Hej!

Mam dla Was małą niespodziankę, jaką jest konkurs, który organizuję z Agnieszką. Do wygrania jest wygląd bloga! To zwycięzca zdecyduje, w jakiej kolorystyce zostanie utrzymany wygląd bloga, więc zachęcam do wzięcia udziału. Od razu dodam, że design będzie dopracowany i estetyczny. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na mojego aska (klik).

Zasady:

1.Publicznie zaobserwować mojego bloga oraz bloga Agnieszki (klik)!

2. Dodać na swojego bloga poniższy  podlinkowany baner!3*. Dodatkowo możecie zaobserwować Agnieszkę na Tumblr (klik) + 1  głos

4*. Dodatkowo możecie również zaobserwować mnie na Instagramie (klik) + 1 głos

5. W komentarzu napisać nazwę pod jaką obserwujesz oba blogi i swojego e-maila oraz link do swojego bloga!

Przykładowe zgłoszenie:

Obserwuję jako: Abc 
Mój e-mail: abc@wp.pl
Mój blog: abc.blogspot.com
Obserwuję na Tumblr: Tak/Nie
Obserwuję na Instagram : Tak/Nie

Konkurs trwa od 8 lutego 2014r. do 22 lutego 2014r.!

Zgłosić możesz się tylko raz, na blogu moim lub Agnieszki!