New year is coming

Hej ♥

Już dzisiaj jest sylwester- ostatni dzień roku 2013. Pomyślałam, że warto go podsumować, wypisać osiągnięcia, rzeczy, z których jestem zadowolona. W kolejnym poście zastanowię się nad tym, czego chciałabym dokonać w roku 2014.

♥ Na koniec roku miałam średnią 6.0

♥ Założyłam bloga

♥ Wygrałam testy gimnastyczne w swojej kategorii

♥ Nauczyłam się robić ładne zdjęcia

♥ Zostałam laureatką konkursu matematycznego

♥ Zmieniłam swój styl ubierania się i wreszcie mi się on podoba

♥ Stałam się odważniejsza i bardziej otwarta na ludzi

♥ Jestem dużo mocniej rozciągnięta, co dla gimnastyczki jest ważne

♥ Mam wrażenie, że stałam się choć trochę lepszą osobą, dzięki różnym wydarzeniom przez które przeszłam

To chyba będzie na tyle jeśli chodzi o rzeczy, z których w tym roku jestem zadowolona. A Wy z czego jesteście zadowoleni? Co udało Wam się osiągnąć?Spódnica-???/ Czarny top-Takko/ Sweterek-Atmosphere/ Bransoletka-Claries/ Pierścionki-House

Splits and oversplits

Hej!!!

Nagrałam dla Was filmik z rozciąganiem. Zapraszam do oglądania, jeśli się podobał mogę nagrać jakiś inny o podobnej tematyce. Zapraszam do oglądania!!!

Christmas

Hej kochani!!!

Jak mogliście zauważyć znowu zrobiłam sobie przerwę. Nie cieszę się z tego, ale ostatnio złapałam dołka czy coś i po prostu na nic nie mam ochoty. Blogowanie daje mi dużo radości, ale jakoś nie potrafię się do tego zabrać. Wybaczcie...

Chciałam teraz w kilku zdaniach opisać swoje święta. Spędziłam je z rodziną, w moim domu i  uważam, że były bardzo udane. Także prezenty idealnie "trafiły" w mój gust i z każdego jestem zadowolona. Dostałam przede wszystkim kosmetyki i różne zestawy do rysowania, które uwielbiam. Na moim Instagramie (link w zakładce wyżej) możecie zobaczyć pierwsze "dzieła". Rysowałam tam manekina w baletowej pozycji. Ostatnio kupiłam dużo rzeczy- w większości ubraniowych, więc jeśli chcecie, mogę nagrać haul.

Na dzisiaj już kończę, ale dorzucę kilka świątecznych zdjęć:

I na koniec jeszcze świąteczny szpagat...
Ask me-http://ask.fm/ellieelen / Jeśli ktoś z Was chcę, to mogę pogadać przez skype, bo mam dużo wolnego czasu