Hospital

Hej ♥

Pewnie zauważyliście, że już od  tygodnia nie pojawił się żaden post. Powodem tej przerwy był mój pobyt w szpitalu (od środy do poniedziałku). Mam alergię na mleko i nieświadomie zjadłam coś, w czym był ser. Spuchło mi gardło od środka, oczy i nos, a później dostałam jeszcze wysypki. Bardzo się bałam, że może stać się coś poważniejszego, dlatego wybrałam się z rodzicami na pogotowie. Dostałam leki, jednak musiałam zostać w szpitalu dłużej. Potrzebuję jeszcze trochę czasu na nadrobienie materiału ze szkoły i za parę dni wrócę do Was z kolejnymi postami i filmikami.

Nobody is perfect

Hej

Pewnie zdecydowana większość z Was często zadaje sobie te pytanie. Dlaczego nie jestem idealna? Dlaczego jestem brzydka? Dlaczego nie wyglądam jak ona? Ja też często zadaje je sobie. Każda z nas chciałaby być chuda, mieć ładne ciało i piękną twarz. Tylko co jest "pięknem" albo "ideałem"? Odpowiedź jest prosta: coś, co nie istnieje. Urody nie da się wybrać, przy urodzeniu po prostu ją "dostajemy" i każdy jej typ jest tak samo ładny. To my stworzyliśmy te bolesne pojęcia typu "ideał". Każda z nas ma w sobie coś pięknego, wystarczy tylko to odkryć. Jednak kiedy uda nam się polubić nasze oczy, usta czy po prostu siebie, to bardzo często inni jednym zdaniem burzą naszą samoocenę. Można więc zapytać: dlaczego to robią? Zazwyczaj kieruje nimi zazdrość i niedowartościowanie. Nikt nie jest idealny. Nie ma ideału, ale jesteś Ty i zapewniam, że jesteś najpiękniejszą osobą na świecie, wystarczy tylko, że w to uwierzysz.


 Koszula-???, Top-Pimkie, Spodnie-River Island, Buty-Level F, Czapka-Takko

Music saves lives

Hej♥


Ten post będzie o czymś, bez czego ciężko byłoby nam żyć. Chcę napisać o muzyce, bo przynajmniej w moim życiu jest ona bardzo ważna. Kiedy jestem smutna i zdołowana ulecza mnie, a kiedy jestem wesoła, mogę się poczuć jeszcze lepiej. Muzyka pozwala zapomnieć o problemach, można skupić się na cudownym głosie swojego idola i wsłuchać w piękną melodię. Na mnie zbawienny wpływ ma muzyka Ed'a Sheeran'a. Ma on wielki talent. Jego piosenki są świetne, a każda z nich jest zupełnie inna. Ed nie jest zbyt mocno znany, ale zachęcam Was do przesłuchania jego piosenek. Bardzo lubię również piosenki Nirvany. Myślę, że to jeden z najlepszych zespołów jaki kiedykolwiek powstał. Teraz nie ma już tak świetnych rock'owych piosenek jak "Smells like teen spirit". Muzyka ma wielki wpływ na moje życie i nie wyobrażam sobie abym kiedykolwiek mogła przestać jej słuchać.


Sweterek-New Look, Czapka-Takko, Spodnie-Bershka, Buty-Auchan, Bransoletka-Sinsay

People don't like me because I am myself

Hej


Dziś mam dla Was trochę innego posta. Będzie on bardziej "życiowy" i poważny. Pewnie już wiecie o czym on będzie, łatwo rozpoznać to po tytule. Ludzie mnie nie lubią, bo jestem sobą.

Zależy mi na nauce-Nie lubią mnie, bo jestem "kujonem".

Lubię kolor czarny-Nie lubią mnie, bo jestem "emo".

Ubieram się tak, jak mi się podoba-Nie lubią mnie, bo się stroję.

Jestem dosyć poważną osobą-Nie lubią mnie, bo jestem nudna.

Przekułam ucho drugi raz-Nie lubią mnie, bo przecież robię to dla szpanu.

Nie robię głupich rzeczy-Nie lubią mnie, bo nie umiem się bawić

Jestem sobą-Nie lubią mnie, bo taka jestem.

Pomimo tego trzeba pamiętać:zawsze znajdzie się ktoś, kto pokocha cię, taką, jaka jesteś. Nie poddawaj się i nie zmieniaj się dla tych, którzy nie są tego warci. Nie przejmuj się i zawsze pozostań sobą. Nigdy nie udawaj.

25 facts about me

Hej♥

Już ostatni dzień wakacji. Od wtorku zaczyna się szkoła. Rozpoczęcie roku jest miłe, można poznać nowe osoby i spędzić z nimi czas. Oczekiwanie, aż wszyscy pojawią się w klasie i dowiesz się z kim będziesz widywać się codziennie przez kilka najbliższych lat. Idę teraz do 1 gimnazjum. Mam trochę obaw związanych ze szkołą. Boję się, że nie dam rady ze wszystkimi przedmiotami. Będę też chodzić na gimnastykę artystyczną i zostanie mi mało czasu na bloga. Bardzo mnie to smuci. Cieszę się jednak, że spotkam nowe osoby i mam nadzieję, że mnie polubią. Teraz mam jednak dla Was coś innego. Niezwiązanego ze szkołą. Będzie to 25 faktów o mnie.

♥Mam alergię na mleko i orzechy.
♥Mam młodszego brata.
♥Nie jem chipsów.
♥Miałam średnią 6.0, chociaż nie uczyłam się dużo.
♥Kocham tańczyć i nie wyobrażam sobie bez tego życia.
♥Potrafię ładnie rysować kredkami.
♥Jestem Larry Shipper'ką.
♥Uwielbiam Ed'a Sheran'a.
♥Nie potrafię kupować drogich rzeczy.
♥Moim ulubionym kolorem jest czarny.
♥Bardzo podobają mi się rzeczy ozdabiane ćwiekami.
♥Podczas tych wakacji mój styl bardzo się zmienił.
♥Przedmiotem, z którego jestem najlepsza jest matematyka.
♥Chodziłam na balet.
♥Jeśli mi na czymś zależy potrafię o to walczyć.
♥Nigdy nie dostałam w szkole jedynki ani uwagi.
♥Kiedyś pofarbowałam część włosów na różowo bibułą.
♥Jestem bardzo rozciągnięta. Potrafię zrobić szpagat.
♥Lubię Nirvanę i Michaela Jacksona.
♥Jest to mój trzeci blog.
♥Przywiązuję dosyć dużą wagę do wyglądu.
♥Rzadko zakładam na siebie coś żółtego, zielonego lub pomarańczowego.
♥Wolę pastele od neonów.
♥Dwa razy byłam w USA.
♥Moją ulubioną częścią mojego ciała są oczy.


Pamiętajcie!!!