Hej ♥
 
Dzisiaj przygotowałam kolejny post z serii "Back to school". Tym razem dowiecie się jak przyozdobić kubek na długopisy, kredki lub ołówki. To będzie Wam potrzebne:
 

 
-Stary kubek na kredki, dwie kartki z bloku technicznego(w wymiarach wysokość kubka x długość jego obwodu+1cm), klej w pistolecie(niekoniecznie), dobry klej w sztyfcie, nożyk lub nożyczki, linijka
Zaczynamy!!!
 
1. Na jednej z kartek rysujemy paski pionowe, a na drugiej poziome(co centymetr). Ważne jest to aby zostawić centymetrowy pasek na górze(paski pionowe) i pasek szerokości 8-10mm z boku(paski poziome). Teraz rozcinamy wzdłuż linii.
 
2. Klejem w sztyfcie przyklejamy białą kartkę z paskami. Docinamy ją do takiej długości, aby pierwszy i ostatni biały pasek nachodziły na siebie. Teraz odcinamy fioletowy pasek, który znajduje się najwyżej. Tą kartkę również przyklejamy do kubka tak, aby nierozcięta krawędź ukryła się pod podwójnym białym paskiem.
 

 
3. Zaczynamy przeplatanie fioletowych pasków przez białe. Możemy wybrać dowolny wzór. Kiedy fioletowym paskiem zrobimy całe "okrążenie" przyklejamy go klejem tak, aby końcówki nie było widać.
 
4. Przeplatamy po kolei wszystkie paski. Zatrzymujemy się jednak przy ostatnim. Teraz musimy przykleić wszystkie białe paski do kubka. Smarujemy fioletowy pasek klejem i przyklejamy go tak, aby był na wierzchu.

 
Efekty:

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

♥Dziękuję za Twój szczery komentarz. Nic nie motywuje mnie bardziej do dalszej pracy.♥
♥Jeśli podoba Ci się mój blog - zaobserwuj go, by być na bieżąco. Nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jak wielką radość mi tym sprawisz♥
♥Nie wymieniam się obserwacjami, jednak możesz mieć pewność, że jeśli zostawisz adres do swojego bloga, odwiedzę go i jeśli mi się spodoba - oczywiście zaobserwuję :)♥